Przyjaciółki | sezon 19 odc. 227

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja, która zamieszkała z Wiktorem, postanawia zrobić ukochanemu niespodziankę. Błażej prosi Zuzę o rękę. Paweł przekonuje Ankę, by wróciła do domu. W ramach przeprosin wykupuje wycieczkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Patrycja, która niedawno zamieszkała z Wiktorem, postanawia zrobić ukochanemu niespodziankę. Ela informuje Ankę o swoich podejrzeniach co do mężczyzny, jednak prawniczka nie chce się mieszać w prywatne sprawy fryzjerki i jej partnera. Błażej prosi Zuzę o rękę. Ona stara się powiedzieć mu o swoich negatywnych odczuciach, dotyczących ich pożycia intymnego, trudno jej jednak znaleźć odpowiednią okazję. Paweł przekonuje Ankę, by wróciła do domu. W ramach przeprosin kupuje dla nich wycieczkę na Karaiby. Maria wciąż ma wyrzuty sumienia po tym, co spotkało Janka. Inga postanawia wybaczyć Sarze i Robertowi. Ona i Łukasz dochodzą do wniosku, że łączy ich coś wyjątkowego, i postanawiają częściej się widywać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...