Kowalscy kontra Kowalscy (36)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Nikodem i jego ukochana ustalają datę ślubu. Jadzia pomaga przyszłej synowej w organizacji wesela. Janek przegląda prywatne rzeczy Diany. Znajduje dowód, który świadczy o tym, że nie jest ona w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Anna uświadamia sobie, że Piotr i Janek zawiązali spisek, by zrezygnowała z rozwodu. Nie zmienia jednak zdania. Nikodem i Diana ustalają datę ślubu. Jadzia pomaga przyszłej synowej w organizacji wesela. Zabiera ją też do salonu sukien ślubnych, który prowadzi jej koleżanka, Roma. Dziwnie radosne zachowanie Janka budzi podejrzenia pozostałych członków rodziny. Heniek sądzi, że syn ma problemy z narkotykami. Diana przyłapuje chłopaka w ramionach Laury. W ramach zemsty Janek przegląda prywatne rzeczy dziewczyny. Znajduje dowód, który świadczy o tym, że nie jest ona w ciąży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...