Lombard. Życie pod zastaw 10 (518)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa ma duże libido, ale jej mąż ciągle ją odtrąca. Wkrótce kobieta odkrywa, że partner nie jest wierny. Każe mu wyprowadzić się z domu. Sama rozpoczyna poszukiwania miłości na portalach randkowych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Ewa Kościan ma duże libido, ale jej mąż ciągle ją odtrąca. Wkrótce kobieta odkrywa, że mężczyzna nie jest wierny. Każe mu wyprowadzić się z domu. Sama rozpoczyna poszukiwania miłości na portalach randkowych. Wkrótce poznaje przystojnego, młodszego od siebie Fabiana Mordkowskiego. Andżelika nie jest zachwycona, kiedy Mariusz znów znika po otrzymaniu wiadomości. Roman kontynuuje karierę komika. Justyna odwiedza lombard. Nie kryje swojej wściekłości z powodu nieudanego wyjazdu z malarzem, Hoferem.

Występują

Twórcy

Ładuję...