Lombard. Życie pod zastaw 10 (539)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Gość restauracji Maćka zostawia neseser. Właściciel sądzi, że klient pojawi się, by odebrać zgubę. Mijają tygodnie, a nikt się nie zgłasza. Znalazca udaje się do lombardu po pomoc w otworzeniu teczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Gość restauracji Maćka zostawia w lokalu neseser. Właściciel sądzi, że klient pojawi się, by odebrać zgubę. Po kilku tygodniach nikt jednak się nie zgłasza. Maciek udaje się do lombardu, licząc na pomoc Mariusza w otworzeniu neseseru. Agent pała żądzą zemsty. Pułkownik Sanak jest w niebezpieczeństwie. Mariusz i jego rodzina również nie mogą zaznać spokoju.

Występują

Twórcy

Ładuję...