Przyjaciółki | sezon 19 odc. 226

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka, która postanowiła odpocząć od rodzinnych problemów, nadal mieszka w hotelu. Paweł zaczyna zdawać sobie sprawę z popełnionych przez siebie błędów. Inga dowiaduje się, że Robert i Sara są parą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Anka, która postanowiła odpocząć od rodzinnych problemów, nadal mieszka w hotelu. Paweł zaczyna zdawać sobie sprawę z popełnionych przez siebie błędów. Inga dowiaduje się, że Robert i Sara są parą. Czuje się oszukana przez swatkę. Zastanawia się także, jak powinna postąpić z Łukaszem. Mężczyzna jej się podoba, ale zaznaczył, że nie chce związku. Zuza szuka sposobu, by pomóc Błażejowi. Ktoś próbuje zepsuć reputację jego firmy. Wkrótce wychodzi na jaw, że jest to działanie byłego współpracownika Błażeja. Markiewicz stara się także naprawić relacje między Stefą i Hubertem. Zaprasza ich na obiad. Wiktor chce, by Patrycja i Mikołaj przeprowadzili się do niego. Okazuje się, że bez zgody kobiety znalazł najemcę na jej mieszkanie. Patrycja staje przed dylematem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...