Policjantki i Policjanci (887)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Funkcjonariusze przyjmują zgłoszenie o pobiciu dziewczyny. Znaleziona w parku ofiara trafia do szpitala. Stróże prawa dowiadują się, że poszkodowana pracowała w klubie jako hostessa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Ania prosi mamę o pieniądze na nowy telefon. Lena nie może sobie jednak pozwolić na takie wydatki. Jej córka, dzięki rozmowie z koleżanką ze szkoły, znajduje wyjście z sytuacji. Okazuje się, że w jednym z klubów potrzebna jest hostessa. Tymczasem załoga przyjmuje zgłoszenie o pobitej dziewczynie znalezionej w parku. Ofiara trafia do szpitala, a w komendzie patrol spotyka siostrę poszkodowanej, która przyszła zgłosić zaginięcie. Stróże prawa dowiadują się, że poszkodowana pracowała w klubie jako hostessa. Udają się tam, by czegoś się dowiedzieć i spotykają Anię, która przyjęła ofertę pracy i z tego powodu wpadała w poważne tarapaty. Funkcjonariusze ratują nastolatkę przed agresywnymi klientami lokalu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...