Kowalscy kontra Kowalscy (34)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Albert zostaje uwięziony na dachu przez Nikodema. Nie chce wyrazić zgody na ślub i zakazuje chłopakowi widywania się z jego córką. Anna oddaje sypialnię Dianie, a sama przenosi się do Jadzi i Heńka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Albert zostaje uwięziony na dachu przez Nikodema. Nie chce bowiem wyrazić zgody na ślub i zakazuje chłopakowi widywania się z jego córką. Tymczasem Anna oddaje swoją sypialnię Dianie, a sama przenosi się do Jadzi i Heńka. Ma kłopoty ze snem z powodu ich głośnych miłosnych igraszek. Myśli o tym, aby zamieszkać na strychu. W trakcie porządków jej mąż znajduje stare listy. Janek proponuje, by podrzucić miłosne wyznania Annie, aby na nowo rozbudzić jej uczucia. Piotr organizuje randkę w celu przypomnienia partnerce początków ich znajomości. Ona jednak odkrywa, że wiersze napisał kto inny, a w dodatku część z nich jest kierowana do Laury.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...