Przyjaciółki | sezon 19 odc. 225

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga chce spotkać się z Łukaszem, ale on jest zajęty. Anka ma dosyć swojej rodziny. Postanawia na jakiś czas przenieść się do hotelu. Staś chce zamieszkać z Hanią. Pawłowi nie podoba się ten pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Hania planuje przeprowadzkę. Inga chciałaby znowu spotkać się z Łukaszem, ten jednak jest bardzo zajęty. Anka ma dosyć swojej rodziny. Postanawia na jakiś czas przenieść się do hotelu. Staś chce zamieszkać z Hanią. Pawłowi nie podoba się ten pomysł. W salonie Patrycji Anka poznaje Janka. Zuza jest zła na Błażeja, który nie ma czasu dla chłopców. Okazuje się, że firma mężczyzny boryka się z problemami. Zuza przestaje sobie radzić sobie z emocjami. Patrycja znajduje w plecaku Mikołaja pierścionek, który należy do matki szkolnej koleżanki chłopca. Zamierza porozmawiać z kobietą. Mikołaj uważa, że matka zawiodła jego zaufanie. Patrycja chce także doprowadzić do pojednania Wiktora i Eli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...