Diagnoza (13)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna i Michał dowiadują się o aresztowaniu przestępców zajmujących się nielegalnymi przeszczepami. Artman oświadcza Leśniewskiej, że współpracował z CBŚP. Sylwia szuka grobu męża w asyście policji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Anna i Michał dowiadują się o aresztowaniu przestępców, którzy zajmowali się nielegalnymi przeszczepami. Wśród zatrzymanych są lekarze. Para świętuje sukces, kiedy w szpitalu niespodziewanie zjawia się Artman. Informuje Leśniewską, że sam odpowiada za rozbicie szajki - współpracował z CBŚP. Później kobieta rozmawia o tym z Wolskim. Dochodzi do kłótni, po której lekarz musi zażyć leki, żeby się uspokoić. Sylwia szuka grobu męża w asyście policji. Znajdują naruszoną ziemię. Wanda odbiera wyniki rutynowych badań. Ma jeden podwyższony marker, co może oznaczać nowotwór. Makusz odbywa spotkanie z adwokatem Bogny. Mróz twierdzi, że padła ofiarą intrygi Jana. Doskonale manipuluje Sylwią. Dyrektor szpitala zamierza zgłosić kandydaturę Artmana na ordynatora chirurgii. Tymczasem do szpitala trafiają ranni ekolodzy. Wśród nich znajduje się Szymon Brock (Maciej Stuhr). Bada go Sadzik. Szybko okazuje się, że mężczyźni się znają. Jan otrzymuje list bez znaczka. Zawartość koperty jest szokująca.

Występują

Ładuję...