Kowalscy kontra Kowalscy (32)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Henryk, Stefan i Grzech chcą otworzyć zakład pogrzebowy. Nie potrafią jednak wybrać dyrektora przedsiębiorstwa. Anna coraz gorzej znosi brak możliwości skorzystania z usług salonów piękności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Henryk wraz ze Stefanem i Grzechem chce otworzyć zakład pogrzebowy. Panowie nie potrafią jednak wybrać dyrektora przedsiębiorstwa. Henryk rezygnuje ze współpracy z kolegami i zwraca się do pielęgniarza Felka. Anna coraz gorzej znosi brak możliwości skorzystania z usług salonów piękności. Piotr proponuje jej wsparcie finansowe, jednak żona dumnie je odrzuca. Milana szuka pomocy domowej. Jadzia postanawia przyjąć tę posadę. Szybko jednak okazuje się, że Hamlet zatrudnił już Kasię. Milana proponuje więc Kowalskiej pracę w charakterze recepcjonistki w salonie piękności.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...