Kowalscy kontra Kowalscy (31)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Hamlet inwestuje w nieistniejący biznes Piotra. Henryk namawia go na hodowlę serwali, jednak mężczyzna woli wymienić gotówkę na dolary. W kantorze okazuje się, że pewna kwota zniknęła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Hamlet inwestuje w nieistniejący biznes Piotra. Henryk namawia go, by zaangażował się w hodowlę serwali, jednak mężczyzna woli wymienić gotówkę na dolary. W kantorze okazuje się, że pewna kwota zniknęła. Piotr podejrzewa Henryka o kradzież. Zenon zostaje aresztowany za napaść na Józefa. Po namyśle ojciec Anki zamierza wycofać oskarżenie, jednak dzielnicowy nie chce wypuścić seniora z celi. Dochodzi do awantury, w wyniku której Józef również ląduje w areszcie oskarżony o napaść na funkcjonariusza. Nikodem i Ela postanawiają zerwać z obecnymi partnerami, by móc być razem. Niespodziewanie Diana oznajmia chłopakowi, że jest w ciąży.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...