Kowalscy kontra Kowalscy (8)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna szuka w internecie eleganckiej bielizny. Dołącza do niej Jadwiga. Piotr zabiera Nikodema na spotkanie ze swoimi znajomymi. Jest wśród nich Hamlet, który pokazuje zdjęcia z egzotycznych wakacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Anna szuka w internecie eleganckiej bielizny. Nieśmiało dołącza do niej Jadwiga. Kobiecie wpada w oko elegancka koszula nocna. Anna postanawia dać ją Jadwidze w prezencie. Piotr zabiera Nikodema na spotkanie ze swoimi zamożnymi znajomymi. Jest wśród nich Hamlet, który pokazuje kolegom zdjęcia ze swoich egzotycznych wakacji. Gdy psuje mu się telefon, Piotr wykorzystuje okazję, by pochwalić się zdolnym synem. Nastolatek nie potrafi jednak usunąć usterki. Piotr proponuje więc, by zamienił telefon Hamleta na jego własny. W trakcie realizacji tego planu, Anna wysyła mężowi seksowne zdjęcie w nowej bieliźnie.

Występują

Twórcy

Ładuję...