Kowalscy kontra Kowalscy (30)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Anna nie może dłużej oszukiwać ojca i wyznaje prawdę. Józef nie chce uznać Nikodema i źle się odnosi do jego rodziców. Córka każe mu opuścić dom. Następnego dnia Józef przeprasza za swoje zachowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Anna nie może dłużej oszukiwać ojca i wyznaje mu prawdę. Józef nie chce uznać Nikodema i źle się odnosi do jego rodziców. Córka każe mu opuścić dom. Następnego dnia Józef pojawia się w drewnianej chacie i przeprasza za swoje zachowanie. Okazuje się przy okazji, że ma porachunki sprzed lat z Zenonem. Dochodzi do awantury. Hamlet, widząc, że rezydencja Piotra jest wystawiona na sprzedaż, uważa, że przyjaciel planuje nowy biznes. Proponuje mu współpracę. Henryk chce rozmnażać serwale. Nikodem postanawia w końcu wyznać Eli swoje uczucia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...