Przyjaciółki | sezon 19 odc. 223

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka dowiaduje się, że Gabriel potrącił rowerzystę na pasach. Stara się mu pomóc. Paweł wyrzuca mężczyznę z domu. Inga nie ma ochoty randkować, ale Sara przedstawia jej kolejnego kandydata.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Anka dowiaduje się, że Gabriel potrącił rowerzystę na pasach. Stara się mu pomóc. Paweł wyrzuca mężczyznę z domu. Anka ma już dość domowych utarczek. Inga nie ma ochoty randkować, ale Sara przedstawia jej kolejnego kandydata. O względy Gruszewskiej rywalizują Andrzej i Robert. Kobieta jednak grozi, że zerwie z nimi kontakt, jeśli nie dadzą jej spokoju. Po spotkaniu w parku Hubert nie odzywa się do Zuzy. Markiewicz postanawia go odwiedzić. Właścicielka mieszkania informuje ją, że mężczyzna wyprowadził się dzień wcześniej. Patrycja zatrudnia Janka, bezdomnego, który jej pomógł. Do fryzjerki dzwoni przerażona Ela. Okazuje się, że Mikołaj spadł ze schodów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...