Kowalscy kontra Kowalscy (3)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna i Jadwiga wybierają się z synami na zakupy. Wyjście kończy się kłótnią. Po powrocie do domu pojawia się także konflikt między chłopcami, którzy walczą o laptopa. Zenon dzieli komputer siekierą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Henryk i Zenon postanawiają dobrze wykorzystać pobyt w domu bogaczy. Po kąpieli w basenie pierwszy z mężczyzn zauważa zaniknięcie łańcuszka. Jego ojciec spuszcza wodę, by go znaleźć. Wówczas pojawia się nieświadomy niczego Piotr, który marzy o kąpieli. Skacze do pustego basenu. Anna i Jadwiga wybierają się z synami na zakupy. Wyjście kończy się kłótnią między kobietami. Po powrocie do domu pojawia się także konflikt między chłopcami, którzy walczą o laptopa. Zenon rozdziela wnuków, zabiera im komputer, po czym... dzieli go na pół siekierą. Piotr każe rodzinie wynieść się ze swojego domu. Pozwala zostać jedynie Nikodemowi.

Występują

Twórcy

Ładuję...