Święty (187)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mikołaj rozmawia z Laurą o śmierci Daniela Sobola. Lekarka boi się o życie swoje i Emila. Witacki informuje Białacha o zatrzymaniu adwokata. Nie kończą się problemy Magdy z właścicielem mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Mikołaj rozmawia z Laurą o śmierci Daniela Sobola. Lekarka boi się o życie swoje i Emila. Witacki informuje Białacha o zatrzymaniu adwokata. Nie kończą się problemy Magdy z właścicielem wynajmowanego mieszkania. Poszukiwania nowego lokum spełzają na niczym. Na wieść o tym Bartek ponownie proponuje posterunkowej wprowadzenie się do niego. Mimo początkowych obaw kobieta przyjmuje ofertę. Bracia Wojtalowie szykują się do wyjazdu z plebanii. Do gospodyni przychodzą Rosińska i sklepowa. Mają plan, by pozbawić Białacha funkcji sołtysa. Chcąc zapisać swoje postulaty, sięgają po, jak się okazuje, zapisaną kartkę. Gdy nie ma gospodyni, czytają zawartość. Są oburzone. Wszystkie trzy idą do baru postawić Mikołajowi ultimatum. Ten ogłasza Jolantę p.o. sołtysa. Rosińska protestuje, twierdząc, że nie jest ona czysta moralnie. Arleta przywozi Anię do Bartosza. Potem jedzie samochodem na szkolenie manicure. Rozmawia przez telefon z mamą i jest coraz bardziej zła. Przekłada się to na jej nierozważną jazdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...