Dzielnica strachu 2: Cienki bolek (50)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Na Gorczaku grasuje seryjny zabójca kobiet. Podejrzanym jest Bolek Dusiciel, który właśnie opuścił zakład karny. Do komisariatu zostaje wezwany również narzeczony pierwszej z ofiar.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnej serii o losach dzielnicowych na niebezpiecznym Gorczaku pojawią się mocne historie kryminalne m.in. sprawa seryjnego mordercy, zaginięcie żony terapeuty czy próba samobójcza nastoletniej Marysi. Śledztwa poprowadzą dobrze znani: Andrzej Potoczny, śledcza Agata Rychlik, dzielnicowa Karolina Wolska i śledczy Rafał Nocoń. Okaże się też, czy Marcin Potoczny, zwany Hrabią, zdoła odzyskać wpływy na Gorczaku, a także czym zajmie się La Mamma.

W tym odcinku

Na Gorczaku szaleje seryjny zabójca. Po trzech zgwałconych i uduszonych kobietach funkcjonariusze robią wszystko, by nie doszło do kolejnej tragedii. Podejrzanym jest Bolek Dusiciel, który właśnie opuścił zakład karny. Do komisariatu zostaje wezwany również narzeczony pierwszej z ofiar. Dzielnicowa Karolina i komisarz Rafał usiłuje rozwiązać tę sprawę. Wolska musi znaleźć też czas na to, by przyjrzeć się problemom dręczonego antykwariusza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...