Kowalscy kontra Kowalscy (16)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Męża Anny odwiedza partner biznesowy, Romek. Henryk rozpoznaje w nim mężczyznę, który dwadzieścia lat wcześniej go oszukał. Wychodzi na jaw, że w sprawę był zamieszany również Piotr.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Henryk świętuje swoje 45. urodziny. Tymczasem Piotra odwiedza partner biznesowy, Romek. Henryk rozpoznaje w nim mężczyznę, który dwadzieścia lat wcześniej go oszukał. Okazuje się, że w sprawę był zamieszany również Piotr. Anna i Milena sugerują Jadwidze, że powinna uwieść męża i zaprezentować się mu w sypialni w jakimś seksownym stroju. Janek i Nikodem nagrywają film urodzinowy dla Henryka. Udaje się namówić do udziału w nim wszystkich znajomych jubilata, a także Marcina Millera, lidera ulubionego zespołu bohatera dnia, grupy Boys.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...