Kowalscy kontra Kowalscy (15)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna i jej mąż kłamią, że wybierają się na Cypr, po czym... zaszywają się w leśnym domku. Henryk postanawia zorganizować w rezydencji przyjęcie. Janek również zaprasza kolegów na imprezę w basenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko - wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

W tym odcinku

Anna i Piotr okłamują bliskich, że wybierają się na Cypr, po czym... zaszywają się w swoim leśnym domku. Henryk postanawia skorzystać z okazji i zorganizować w rezydencji przyjęcie urodzinowe. Janek również zaprasza kolegów na imprezę w basenie. Wcześniej jednak musi pozbyć się Jadwigi. Romantyczne chwile Anny i Piotra przerywa odgłos zbliżających się kroków. Przerażona para chowa się w piwniczce na wina, gdzie spotyka... złodzieja. Małżonkowie muszą spędzić w jego towarzystwie kilka godzin, na górze bowiem krzątają się Jadwiga i służąca Kasia, które postanowiły uporządkować leśny domek. W trakcie imprezy w basenie Ela nagle traci przytomność. Janek i Nikodem próbują ją ocucić. Zostają przyłapani przez Hamleta, który oskarża ich o molestowanie swojej córki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...