Kowalscy kontra Kowalscy (22)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Heniek i Piotr organizują grilla, na którego zapraszają Alberta. Mężczyźnie tak bardzo podoba się dom Kowalskich, że postanawia w nim zamieszkać. Anna i Jadwiga podejrzewają, że Henryk ma romans.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Heniek i Piotr zastanawiają się, co zrobić, by pozostać w rezydencji. Organizują grilla na cześć zakochanych, Nikodema i Diany, na którego zapraszają również Alberta. Mężczyźnie tak bardzo podoba się rezydencja Kowalskich, że postanawia w niej zamieszkać. Heniek, chcąc zniechęcić go do tego pomysłu, mówi, że w pobliżu ma powstać zakład przetwarzania odpadów. Ta informacja jednak tylko dodatkowo rozjusza Alberta. Janek podejrzewa, że Nikodem nie przestał kochać Eli. Tymczasem Diana robi sobie tatuaż z imieniem ukochanego. Anna i Jadwiga podejrzewają, że Henryk ma romans. Montują w jego samochodzie ukrytą kamerkę. Niebawem do auta mężczyzny wsiada tajemnicza kobieta. Dochodzi do awantury z udziałem Anny i Jadwigi.

Występują

Twórcy

Ładuję...