Kowalscy kontra Kowalscy (21)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Laura doskonale sobie radzi w roli właścicielki salonu samochodowego. Zatrudnia Piotra na stanowisku managera, z kolei Henryka jako osobistego szofera. Anna i Jadwiga planują wakacje w Dubaju.

Oglądaj w telewizji

Pon 3.10 20:00
Polsat Serialelogo
Śr 5.10 18:00
Polsat Serialelogo
So 8.10 13:00
Polsat Serialelogo

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Laura doskonale sobie radzi w roli właścicielki salonu samochodowego. Zatrudnia Piotra w roli managera, zaś Henryka jako osobistego szofera. Piotr namawia Alberta, by kupił jego dom, a następnie mu go wynajął. Nieświadome sytuacji finansowej rodziny Anna i Jadwiga planują wakacje w Dubaju. Gdy dowiaduje się o tym Albert, każe Piotrowi opuścić rezydencję. Ten, chcąc uniemożliwić rodzinie kosztowny wyjazd, pali paszporty. Szukając dokumentów, Anna znajduje zdjęcie przedstawiające Henryka i tajemniczą kobietę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...