Święty (186)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Laura pomaga Wróblowi, któremu język przymarzł do torów na stacji. Zawozi nieszczęśnika do szpitala. Niespodziewanie na sali spotyka Mikołaja. Mężczyzna zadaje ukochanej długo odkładane pytanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Laura pomaga Wróblowi, któremu język przymarzł do torów na stacji. Zawozi nieszczęśnika do szpitala. Niespodziewanie na sali chorych spotyka Mikołaja. Mężczyzna zadaje ukochanej długo odkładane pytanie. Obserwujący całą scenę Wróbel postanawia odejść z Klubu Kawalera. Janusz martwi się, że przestanie być potrzebny na plebanii, kiedy brat wyjedzie do sanatorium. Pod wpływem impulsu zaprasza Jolantę na randkę. Gospodyni delikatnie odmawia. Policjanci kłócą się, który pomylił dzień wyjścia Sandry. Żbikowski chce spędzić z siostrzenicą trochę czasu, ona jednak woli towarzystwo Kuby. Kolejnego dnia sierżant razem z posterunkowym wymyśla podopiecznej zajęcie, by się nie nudziła. Kordas odwiedza córki w ich mieszkaniu. Luiza przypadkiem widzi w jego telefonie SMS od Julii. Jest na ojca wściekła. W barze Klub Kawalera gra w karty. Sandra proponuje, że się przyłączy. Panowie nie wierzą w jej umiejętności. We wrocławskiej komendzie Witacki i Białach szykują się do eskortowania pana Daniela z aresztu do prokuratury. Są zszokowani tym, co zastają w jego celi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...