Samo życie | odc. 48

serial obyczajowy Polska 2002  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł znajduje list pożegnalny od syna. Kiedy odwiedza go w szpitalu, tłumaczy mu, że jest dla niego najważniejszy. Jest gotów rozstać się z Agnieszką. Tymczasem ona stara się dowiedzieć, dlaczego Pawła nie ma w pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu toczy się wokół pracowników stołecznego dziennika "Samo Życie". Bohaterowie wikłają się w psychologiczne i sensacyjne wątki.

W tym odcinku

Paweł wraca do mieszkania, gdzie znajduje list pożegnalny od syna. Łukasz pisze, że nie chce być dla ojca ciężarem - zwłaszcza teraz, gdy Dunin ma szansę ułożyć sobie życie z Agnieszką. Kiedy Paweł odwiedza chłopaka w szpitalu, tłumaczy mu, że jest dla niego najważniejszą osobą. Dunin jest nawet gotów rozstać się z Agnieszką. Lekarz informuje go, że syn jest w głębokiej depresji. Gdyby chłopak od momentu wypadku był poddawany terapii, wówczas nie doszłoby do tak dramatycznych zdarzeń. Tymczasem w redakcji Agnieszka stara się dowiedzieć, dlaczego Pawła nie ma w pracy. Dziewczyna dostarcza także Kamińskiej wywiad przeprowadzony z Kingą. Jacek i Romek - podając się za specjalistów komputerowych - chcą przejrzeć dyski w biurze rozrachunkowym Bezopolu.

Występują

Twórcy

Ładuję...