Na sygnale: Co za dużo, to niezdrowo (365)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy są przerażeni, kiedy matka doktora Góry postanawia zrewolucjonizować kuchnię w stacji. Pan Zdzisio nagle źle się poczuł. Zostaje przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy są przerażeni, kiedy matka doktora Góry postanawia zrewolucjonizować kuchnię w stacji. Pan Zdzisio nagle źle się poczuł. Zostaje przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału. Ma mieć przeprowadzone badania. Piotr i Nowy jadą odwiedzić Benia w jego domu. Britney zwołuje w pracy zebranie. W ramach integracji organizuje dla kolegów laserowe polowanie na zombi. Poza tym znów próbuje zeswatać Nowego. Tym razem aranżuje jego spotkanie z Larą, swoją koleżanką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...