Dzielnica strachu: Tajemniczy nieznajomy (27)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Studentka budzi się po imprezie. W swoim łóżku odkrywa zwłoki nieznajomego. Każdy z uczestników zabawy zasłania się niepamięcią. Znajomy ostrzega Agatę przed dzielnicowym Potocznym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek to mocne, emocjonujące historie kryminalne rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, niebezpiecznej dzielnicy nieformalnie zarządzanej przez Marię "La Mammy" Potoczną (Grażyna Strachota) i jej syna Marcina Potocznego znanego jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Dochodzenia prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala).

W tym odcinku

Na jednej z domówek na Gorczaku doszło do tragicznego wydarzenia. Studentka Paulina budzi się po imprezie i w swoim łóżku odkrywa zwłoki nieznajomego mężczyzny. Okazuje się, że mogła dokonać zbrodni w obronie własnej, jednak niczego nie pamięta. Każdy z uczestników imprezy zasłania się niepamięcią, co znacznie utrudnia dochodzenie. Do komisarz Agaty docierają niepokojące wieści od dawnego znajomego z centrali, który ostrzega ją przed dzielnicowym Potocznym. Wszystko wskazuje na to, że jego dawni wrogowie chcą mu zaszkodzić. Wkrótce dochodzi do zabójstwa, w które zamieszany może być sam Andrzej...

Występują

Twórcy

Ładuję...