Dzielnica strachu: Z prochu powstałeś (25)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Para kochanków natrafia w lesie na okaleczone zwłoki mężczyzny. Motyw rabunkowy nie wchodzi w grę, gdyż ofiara to bezdomny. Komisarz Rychlik przesłuchuje podejrzanych w tej tajemniczej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Każdy odcinek to mocne, emocjonujące historie kryminalne rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, niebezpiecznej dzielnicy nieformalnie zarządzanej przez Marię "La Mammy" Potoczną (Grażyna Strachota) i jej syna Marcina Potocznego znanego jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Dochodzenia prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala).

W tym odcinku

Para kochanków natrafia w lesie na okaleczone i pozbawione nogi zwłoki mężczyzny. Motyw rabunkowy raczej nie wchodzi w grę, gdyż ofiara to bezdomny Zdzisław. Miał on powiązania z "Hrabią" Potocznym. Dodatkowo przy ciele zostaje znaleziony pierścionek z drogocennym kamieniem. Komisarz Agata Rychlik przesłuchuje podejrzanych w tej zagmatwanej sprawie. Jej rozwiązanie zszokuje wszystkich. Na komisariacie zjawia się przerażona Elżbieta, która twierdzi, że jej ciemnoskóry sąsiad planuje atak terrorystyczny. Dzielnicowy musi zbadać sprawę. Tymczasem Andrzej obawia się, że jego matka nadal spotyka się z Ryśkiem z uwagi na jej podejrzane zachowanie.

Występują

Ładuję...