Kabaret. Super Show Dwójki 2 (24)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gościem Roberta Motyki i Bartosza Gajdy jest znany tancerz, choreograf, Misha Kostrzewski. W ramach cyklu 'Rodzinne perypetie' widzowie poznają losy pewnej familii, która wybierze się do opery.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Show pełen dobrego humoru i doskonałej rozrywki, którą zapewnią widzom najlepsze kabarety i satyrycy. Gospodarze, Bartosz Gajda i Robert Motyka, po raz kolejny zapraszają na premierowe skecze, parodie, gagi i świetną zabawę. Wśród gości programu znajdą się m.in. aktor i parodysta Grzegorz Halama, FiFa RaFa oraz Kabaret z Konopi. Porządna dawka śmiechu gwarantowana dzięki występom takich grup i artystów jak Karol Wolski i Formacja Chatelet, Czwarta Fala, Jarek Sobański i Kabaret Zachodni, Fair Play Crew, Michał Wójcik, Beata Kabzińska oraz Andrzej Kozłowski.

Gościem programu Roberta Motyki i Bartosza Gajdy tym razem jest znany tancerz, choreograf oraz juror "You Can Dance - Nowa Generacja", Misha Kostrzewski. Artysta wybierze się na spotkanie z jury z innych znanych programów telewizyjnych. Misha oraz pozostali sędziowie postarają się wymyślić autorską formułę nowego show. W ramach cyklu "Rodzinne perypetie" widzowie poznają kolejny losy pewnej nietypowej familii, która wybiera się do opery. Na scenie nie zabraknie jak zawsze ciekawych osobowości, jak np. anioła walczącego o awans czy klientów otwartej w niedzielę poczty. W finale pojawi się też interesująca parodia utworu "Płonie stodoła" Czesława Niemena w wykonaniu Andrzeja Kozłowskiego. DJ Adamus zatroszczy się o oprawę muzyczną, natomiast o choreografię Agustin Egurrola.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...