Kabaret. Super Show Dwójki 2 (17)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gościem jest Izabela Trojanowska. Piosenkarka wcieli się w rolę właścicielki amerykańskiej wypożyczalni samochodów. Niespodzianie w jej salonie zjawia się klient, który słabo zna język angielski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Show pełen dobrego humoru i doskonałej rozrywki, którą zapewnią widzom najlepsze kabarety i satyrycy. Gospodarze, Bartosz Gajda i Robert Motyka, po raz kolejny zapraszają na premierowe skecze, parodie, gagi i świetną zabawę. Wśród gości programu znajdą się m.in. aktor i parodysta Grzegorz Halama, FiFa RaFa oraz Kabaret z Konopi. Porządna dawka śmiechu gwarantowana dzięki występom takich grup i artystów jak Karol Wolski i Formacja Chatelet, Czwarta Fala, Jarek Sobański i Kabaret Zachodni, Fair Play Crew, Michał Wójcik, Beata Kabzińska oraz Andrzej Kozłowski.

Gościem specjalnym Roberta Motyki i Bartosza Gajdy jest Izabela Trojanowska. Piosenkarka wcieli się w rolę właścicielki amerykańskiej wypożyczalni samochodów. Niespodzianie w jej salonie zjawia się klient, który słabo zna język angielski. Widzowie usłyszą parodię piosenki Tiny Turner i Davida Bowie pt. "Tonight". Z przebojem duetu zmierzy się Andrzej Kozłowski, Karol Wolski i grupa Fair Play Crew. Tymczasem niekonwencjonalna rodzina tym razem wybierze się razem na grzybobranie. Na scenie wystąpi m.in. Kabaret Zachodni czy formacja Chatelet.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...