Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Ostatni (5)

(All Creatures Great and Small: The Last Man In)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2021

W skrócie

Do Darrowby powraca dawny znajomy Helen. James martwi się, że od nowa musi walczyć o jej zainteresowanie. Na domiar złego ma wziąć też udział w meczu krykieta. Siegfried szykuje go do starcia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie personelu pracującego w wiejskiej klinice weterynaryjnej w latach 30. i 40. XX wieku w Yorkshire. Remake serialu z lat 1978-1990, który również powstał w oparciu o autobiograficzne książki Jamesa Herriota. W 1974 roku Claude Whatham nakręcił film fabularny na podstawie pierwszych dwóch części cyklu, gdzie Anthony Hopkins wcielił się w rolę Siegfrieda Farnona.

W tym odcinku

Do Darrowby powraca dawny znajomy Helen. James martwi się, że od nowa musi walczyć o jej zainteresowanie. Mężczyzna ma wziąć też udział w corocznym meczu krykieta pani Pumphrey. Reszta Skeldale House jest zaniepokojona, ponieważ gra może być brutalna. Siegfried robi wszystko, co w jego mocy, by jak najlepiej przygotować Jamesa do rozgrywki. Następnie próbuje nakłonić niechętnego Tristana do wkroczenia na boisko, gdy drużyna Darrowby Eleven wpada w tarapaty.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...