Układ (8-ost.)

(The Pact)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika zostaje porwana. Stasiak mówi funkcjonariuszom o Rosjaninie, który posiada dysk z informacjami o grupie przestępczej. Brzozowska budzi się przerażona w ciemnej piwnicy. Jest z nią dr Zimecki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy komisarz Moniki Brzozowskiej (Julia Kijowska), która wysłana na przymusowy urlop przeżywa traumę po tragicznych wydarzeniach. Po latach wraca do nałogu narkotykowego, aby ukoić ból. Tymczasem zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc w rozbiciu szajki pedofilskiej, na której trop wpadła Brzozowska. Wszystko wskazuje na to, że za egzekucjami stoi zorganizowana grupa przestępcza.

W tym odcinku

Podczas spotkania z Lizawietą, Monika zostaje porwana. Na miejscu Warecki odnajduje Agatę i rannego komisarza Stasiaka. W trakcie przesłuchania Stasiak daje funkcjonariuszom namiar na Rosjanina, który posiada dysk ze informacjami o przestępczej działalności grupy Lizawiety. Tymczasem Monika budzi się przerażona w ciemnej piwnicy. Jest z nią dr Zimecki. Lizawieta torturuje Monikę oraz wyjawia jej prawdę o Piotrze i ich wspólnej przeszłości. Warecki zdobywa adres miejsca, gdzie przetrzymywana jest Brzozowska.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...