Lombard. Życie pod zastaw 9 (479)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janina Mickiewicz, właścicielka magla, mimo problemów biznesowych bardzo chce pozostać na rynku. Jej sytuacja nie wygląda najlepiej, gdyż kobieta utraciła kontrakt na obsługę małego hotelu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Janina Mickiewicz, właścicielka magla, mimo problemów biznesowych bardzo chce pozostać na rynku. Jej sytuacja nie wygląda najlepiej, gdyż kobieta utraciła kontrakt na obsługę małego hotelu. Maglarka ma długi i musi je jak najszybciej spłacić, jeśli nie chce, by wypowiedziano jej lokal. Idzie do lombardu, by sprzedać lub zastawić ikonę. Na miejscu dowiaduje się, że może ona okazać się droższa, niż sądziła. Ryży i Patrycja z dzieckiem wyjeżdżają z Ukrainy. Sebastian wymaga pomocy medycznej. Andriej wysyła za nimi gangsterów. Wkrótce z Betonem kontaktuje się nieoczekiwanie Ryży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...