Szpital | sezon 12 odc. 847

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktora Michała Morawskiego trafia 20-latka w ciąży. Jest chora na różyczkę, co zagraża zdrowiu dziecku. Doktor Jarosz przyjmuje kobietę razem z 30-letnim synem, ofiary wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Do doktora Michała Morawskiego trafia 20-latka w ciąży. Jest chora na różyczkę, co zagraża dziecku. Pacjentkę i jej męża utrzymuje teść, który nie przepada za synową. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z tym, że wnuk urodzi się chory. Namawia parę do aborcji. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje kobietę razem z 30-letnim synem. Ulegli wypadkowi samochodowemu. Partnerka poszkodowanego żąda rozwodu. Wyszła za mąż, ponieważ chciała wżenić się w zamożną rodzinę. Tymczasem pacjent zamierza sam dojść do majątku. Kiedy okazuje się, że jej teściowa może umrzeć, 28-latka zmienia zdanie. Liczy bowiem na duży spadek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...