Układ (6)

(The Pact)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zażyciu heroiny Monika budzi się w tajemniczej kotłowni. Warecki pomaga jej przejść odtrucie. Monika otrzymuje od informatora adres, pod którym ukrywa się Pytlasiński. Mężczyzna zostaje zatrzymany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy komisarz Moniki Brzozowskiej (Julia Kijowska), która wysłana na przymusowy urlop przeżywa traumę po tragicznych wydarzeniach. Po latach wraca do nałogu narkotykowego, aby ukoić ból. Tymczasem zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc w rozbiciu szajki pedofilskiej, na której trop wpadła Brzozowska. Wszystko wskazuje na to, że za egzekucjami stoi zorganizowana grupa przestępcza.

W tym odcinku

Po zażyciu heroiny Monika budzi się w tajemniczej kotłowni. Warecki pomaga jej przejść odtrucie. Monika otrzymuje od informatora adres, pod którym ukrywa się Pytlasiński. Mężczyzna zostaje zatrzymany. Wkrótce Brzozowska zdobywa adres kryjówki, w której przestępcy mają punkt kontaktowy. Agata obserwuje wskazane mieszkanie. Tymczasem Pytlasiński zostaje porwany ze szpitala, do którego trafił po aresztowaniu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...