Układ (5)

(The Pact)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W spalonym domu Pytlasińskiego strażacy odkrywają tunel prowadzący poza posesję. Coraz więcej poszlak wskazuje, że w sprawę zaangażowany jest rosyjski wywiad. W posiadłości mieściło się archiwum.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy komisarz Moniki Brzozowskiej (Julia Kijowska), która wysłana na przymusowy urlop przeżywa traumę po tragicznych wydarzeniach. Po latach wraca do nałogu narkotykowego, aby ukoić ból. Tymczasem zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc w rozbiciu szajki pedofilskiej, na której trop wpadła Brzozowska. Wszystko wskazuje na to, że za egzekucjami stoi zorganizowana grupa przestępcza.

W tym odcinku

W spalonym domu Pytlasińskiego strażacy odkrywają tunel prowadzący poza posesję. Coraz więcej poszlak wskazuje, że w sprawę zaangażowany jest rosyjski wywiad. Monika ustala, że w zniszczonej posiadłości mieściło się archiwum - znajduje nadpalone fragmenty zdjęć i dokumentów. Następnie Warecki z Brzozowską odwiedzają biskupa Kurzebę, jednego z członków szajki pedofilskiej. Agata przejmuje w tym czasie śledzenie Tomczyka. W nocy Monika znika w tajemniczych okolicznościach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...