Kuchenne rewolucje: Zamość - Kura Domowa/Ziemniak czy Kartofel? (8)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr, właściciel działającej niedaleko centrum Zamościa restauracji Kura Domowa, liczył na niekończące się pasmo sukcesów. Kupił lokal półtora roku temu, choć nie miał doświadczenia w gastronomii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Emitowany od jedenastu lat program wciąż wzbudza emocje u widzów. Trudno znaleźć na mapie Polski miejsce, do którego dotąd nie zawitała Magda Gessler. W nowym sezonie odwiedzi m.in. Zamość, Jawor, Golub-Dobrzyń i Inowrocław. Będzie tam zmieniać wygląd oraz menu lokalu, którego właściciele wezwali ją na pomoc, a także myślenie ludzi na temat ich gastronomicznego biznesu. W czasie pandemii to zadanie wydaje się podwójnie trudne, jednak dla kulinarnej ekspertki nie ma rzeczy niemożliwych.

Piotr, właściciel działającej niedaleko centrum Zamościa restauracji Kura Domowa, liczył na niekończące się pasmo sukcesów. Kupił lokal półtora roku temu, choć nie miał żadnego doświadczenia w gastronomii. Nie wiedział też nic o tym, jak prowadzić biznes w Polsce, ponieważ dotąd mieszkał w Szkocji. Ostatecznie jednak razem z narzeczoną Anią spróbował szczęścia tutaj. Niestety, Kura Domowa przynosi same problemy. Oprócz zainwestowanych na początku dwustu tysięcy złotych, para musi co miesiąc dokładać do interesu. Na brak zysków spróbuje coś poradzić Magda Gessler.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...