Przyjaciółki | sezon 18 odc. 210

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieprzytomny Artur trafia do szpitala. Patrycja nie może dowiedzieć się niczego na temat jego stanu zdrowia, ponieważ nie jest upoważniona. Żona Błażeja próbuje zaprzyjaźnić się z Zuzą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Cztery koleżanki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zuza (Ania Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Wspólnie stawiają czoła problemom rodzinnym i zawodowym.

W tym odcinku

Poturbowany w trakcie bójki Artur trafia do szpitala. Mimo sprawnej interwencji lekarzy nie odzyskuje przytomności. Patrycja nie może dowiedzieć się niczego na temat jego stanu zdrowia, ponieważ nie jest do tego upoważniona. Kobieta uświadamia sobie przy okazji, że nie zna nikogo z rodziny Artura. Żona Błażeja próbuje zaprzyjaźnić się z Zuzą. Kobieta nie wie, co o tym sądzić. Inga nie potrafi dogadać się z Andrzejem ani Robertem. Próbuje także zbliżyć się do Hani, która coraz bardziej się od niej oddala. Umawia się na spotkanie z córką i jej znacznie starszym partnerem, Maćkiem. Dziewczyna zdradza matce swoje plany na przyszłość, która okazują się szokujące.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...