Przyjaciółki | sezon 18 odc. 209

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po zaręczynach Sajmon znika. Inga boi się, że chłopak coś sobie zrobił. Anka decyduje się reprezentować Artura w sądzie. Dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy z przeszłości byłego partnera Patrycji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Cztery koleżanki po raz kolejny udowodnią, jak potężna jest siła kobiecej przyjaźni. Zuza (Ania Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Wspólnie stawiają czoła problemom rodzinnym i zawodowym.

W tym odcinku

Po spontanicznych zaręczynach Sajmon znika bez śladu. Inga obawia się, że chłopak coś sobie zrobił. Anka decyduje się reprezentować Artura w sądzie. W trakcie służbowego spotkania, które przeradza się w luźną rozmowę, dowiaduje się wielu interesujących rzeczy z przeszłości byłego partnera Patrycji. Błażej daje Zuzie do zrozumienia, że zna jakieś kompromitujące szczegóły z jej przeszłości. W końcu wyjawia, że wie o epizodzie koleżanki z narkotykami. Patrycja zgadza się spotkać z Arturem w jego restauracji. Zamierza raz na zawsze zerwać znajomość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...