Tajemnice miłości (6/68)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

23-letnia Patrycja spotyka w klubie rok starszego od siebie Łukasza. Razem wybierają się na długi spacer, podczas którego rozmawiają o życiu. Na koniec wymieniają się numerami komórek.

Oglądaj w telewizji

Pon 26.02 23:15
TVN Stylelogo

Opis

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Tajemnice miłości" doświadczają tego pięknego, wielowymiarowego uczucia, które może się pojawić w różnych momentach życia. Niejednokrotnie całkowicie zmienia ona życie, ale też stawia przed koniecznością podejmowania trudnych wyborów. W każdym odcinku zostanie zaprezentowana inna historia, klimatem przywodząca na myśl komedię romantyczną. Narratorami będą ich główni bohaterowie. Wśród nich znajdą się małżeństwa i pary pozostające w nieformalnych związkach, kochankowi czy single, których od miłości dzieli jeden krok. Wszystkie opowieści maja drugie dno, czyli właśnie tę tytułową tajemnicę, zwrot akcji pojawiający się na końcu odcinka i zmieniający życie.

W tym odcinku

23-letnia Patrycja spotyka w klubie rok starszego od siebie Łukasza. Wybierają się na długi spacer, podczas którego rozmawiają o życiu. Na koniec wymieniają się numerami komórek. Nowy znajomy ostrzega jednak dziewczynę, że na co dzień mieszka w Bydgoszczy i nieprędko przyjedzie znów do Warszawy. Zakochana Patrycja oczekuje na jego telefon. Wreszcie decyduje się sama zadzwonić, ale po drugiej stronie odzywa się starsza pani. Koleżanki tłumaczą 23-latce, że Łukasz podał jej fałszywy numer. Ona nie wierzy, zaczyna szukać mężczyzny na portalach społecznościowych. Gdy to nie przynosi rezultatu, stara się o nim zapomnieć, a jednocześnie chodzi na kolejne randki. Pewnego dnia niespodziewanie spotyka 24-latka. Ten się tłumaczy - zgubił kartkę z jej numerem. Między dwojgiem młodych ludzi wybucha gorący romans. Po jednej z nocy Patrycja znajduje wiadomość, w której Łukasz przeprasza i twierdzi, że nie może dłużej oszukiwać dziewczyny. Jak się tymczasem okazuje, 23-latka zaszła w ciążę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...