Tajemnice miłości (1/68)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Amelia przygotowuje się do ślubu z zamożnym Pawłem. Pewnego dnia zostaje zaatakowana w parku. Nagle zjawia się Kacper, który zmusza napastników do ucieczki. Kobieta nie potrafi o nim zapomnieć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Tajemnice miłości" doświadczają tego pięknego, wielowymiarowego uczucia, które może się pojawić w różnych momentach życia. Niejednokrotnie całkowicie zmienia ona życie, ale też stawia przed koniecznością podejmowania trudnych wyborów. W każdym odcinku zostanie zaprezentowana inna historia, klimatem przywodząca na myśl komedię romantyczną. Narratorami będą ich główni bohaterowie. Wśród nich znajdą się małżeństwa i pary pozostające w nieformalnych związkach, kochankowi czy single, których od miłości dzieli jeden krok. Wszystkie opowieści maja drugie dno, czyli właśnie tę tytułową tajemnicę, zwrot akcji pojawiający się na końcu odcinka i zmieniający życie.

W tym odcinku

Trwają przygotowania do ślubu 24-letniej Amelii, który nastąpi już za sześć tygodni. Jej narzeczonym jest Paweł. To zamożny menadżer dużej firmy swego ojca, Za parę lat sam poprowadzi ten biznes, dzięki czemu ukochana będzie mieć wszystko, o czym zamarzy. Niestety, przyszła panna młoda nie czuje entuzjazmu, tylko zmęczenie zamieszaniem, jakie wiąże się z ceremonią. Pewnego dnia, gdy biega w parku, zostaje napadnięta przez dwóch mężczyzn. Napastnicy wciągają ją w krzaki i próbują zgwałcić. Niespodziewanie pojawia się Kacper, który zmusza ich do ucieczki. Wdzięczna Amelia rzuca mu się na szyję, po czym całuje pod wpływem impulsu. Po powrocie do domu zdaje sobie sprawę, że nie potrafi zapomnieć o swym wybawcy. Postanawia odnaleźć go za wszelką cenę, by sprawdzić, czy nie popełnia życiowego błędu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...