Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (499)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysztof i Ola wyjaśniają okoliczności śmierci starszej kobiety, która była pod wpływem narkotyków. Stróże prawa podejrzewają, że ktoś z rodziny chciał pozbyć się seniorki, by przejąć jej mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Paulina (Kamila Ścibiorek), Ola (Gabriela Oberbek) i Daga (Magdalena Margulewicz) próbują uporządkować swoje życie osobiste, podczas gdy ich partnerzy z wydziału mierzą się z kolejnymi zawodowymi i życiowymi wyzwaniami. Tymczasem przeciw naczelnikowi Kubisowi (Marek Włodarczyk) i jego ludziom spiskuje prokurator.

W tym odcinku

Kopczyk oblewa test na strzelnicy i obawia się, że jego policyjna kariera dobiega końca. Ze względu na wiek może zostać odsunięty od czynnej służby. Pomocną dłoń wyciągnie do niego prokurator Janik. Tymczasem Krzysztof i Ola wyjaśniają sprawę śmierci starszej pani, która zmarła w szpitalu na zawał w zaskakujących okolicznościach. Lekarze są przekonani, że kobieta do szpitala dotarła pod silnym wpływem narkotyków, co po sekcji potwierdza także Julia. Stróże prawa podejrzewają, że ktoś z rodziny chciał pozbyć się babci, żeby przejąć jej mieszkanie. Niebawem śledczy odkrywają, że wnuczek denatki był notowany za handel ecstasy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...