Policjantki i Policjanci (786)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na poboczu zostaje znaleziona dziewczyna, prawdopodobnie ofiara wypadku. Nie ma świadków zdarzenia. Poszkodowana jest w szoku. Załoga próbuje ustalić szczegóły przy pomocy medialnego ogłoszenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Na poboczu zostaje znaleziona dziewczyna, prawdopodobnie ofiara wypadku. Nie ma świadków zdarzenia. Poszkodowana jest w szoku i nie można z niej wyciągnąć żadnych informacji. Załoga próbuje ustalić szczegóły przy pomocy medialnego ogłoszenia. Okazuje się, że w przestępstwo zamieszani są gangsterzy wyłudzający haracze od przedsiębiorców. W dochodzenie włącza się komisarz Tomasz Szulc. Tego samego dnia funkcjonariuszki interweniują w kwestii jednego pierścionka zaręczynowego oraz dwóch potencjalnych narzeczonych.

Występują

Zobacz także

Ładuję...