Teleman

Piękni i bezrobotni: Gastro (8)

serial komediowy Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gwidon i Romek inwestują w food trucka. Serwują swoim klientom zarówno kebab, jak również wegańskie burgery według przepisu swojej babci. Szybko stają się znani i zyskują wielu oddanych klientów.

Oglądaj w telewizji

Pt 24.09 22:40
Polsat 2logo
Nd 26.09 22:30
Polsat Serialelogo
Nd 26.09 23:35
Polsat 2logo

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Gwidon i Romek inwestują w food trucka. Serwują swoim klientom zarówno kebab, jak również wegańskie burgery według przepisu swojej babci. Szybko stają się znani i zyskują wielu oddanych klientów. Ich biznes jednak upada z powodu intryg Wiśniewskiego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...