Piękni i bezrobotni: Korpo (2)

serial komediowy Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Romek i Gwidon zostają stażystami w nowoczesnym start-upie. Ich szef ma 19 lat. Również pozostali pracownicy mocno odbiegają od nich wiekiem i dają odczuć tę różnicę starszym kolegom.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Romek i Gwidon zostają stażystami w nowoczesnym start-upie. Ich szef ma 19 lat. Również pozostali pracownicy mocno odbiegają od nich wiekiem i dają odczuć tę różnicę starszym kolegom. Upokorzeni bracia postanawiają pokazać współpracownikom, że także umieją dobrze się bawić. Szybko stają się popularni. Romek zaprzyjaźnia się z szefem i namawia go do sprzedania firmy. Trafia ona w ręce wroga braci, Wiśniewskiego.

Występują

Ładuję...