Święty (13)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Białach poznaje Fabia, partnera matki Czarnej. Kobieta przypadkowo odkrywa zdjęcia, które budzą jej niepokój. Michał nie potrafi zrozumieć, dlaczego jego brat sprzedał swój nowy samochód.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Białach poznaje Fabia, partnera matki Czarnej. Kobieta przypadkowo odkrywa zdjęcia, które budzą jej niepokój. Michał nie rozumie, dlaczego jego brat sprzedał swoje nowe auto. Żonie Tomka nie podoba się oszustwo męża, a Kordas jest niezadowolony ze współpracy z nim. Podczas rekolekcji dla trudnej młodzieży ksiądz i organista usiłują pomóc młodym ludziom w zrozumieniu ich negatywnych emocji. Niebawem okazuje się, że jeden z chłopaków ma podejrzane siniaki. Tymczasem Luiza namawia ojca, by zatrudnił nowego ochroniarza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...