Kochane pieniądze: Recydywista (14)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ada sprawia kłopoty wychowawcze swojej matce, Gabrysi. Jej ojciec Olgierd jest recydywistą. Mężczyzna chce odnowić relacje z bliskimi. Kilka tygodni później zostaje ugodzony nożem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Ada to zbuntowana dziewczyna, sprawiająca kłopoty wychowawcze swojej matce, Gabrysi. Jej ojciec, Olgierd, jest recydywistą, który większość życia spędził w więzieniu. Niespodziewanie mężczyzna chce odnowić relacje z bliskimi. Gabrysia nie chce go słuchać, udaje mu się jednak przekonać Adę, która znajduje z tatą wspólny język i zaczyna się z nim regularnie widzieć. Gabrysia zabrania córce spotkań. Pokazuje Adzie blizny po przemocy domowej z przeszłości. Wstrząśnięta dziewczyna konfrontuje się z Olgierdem, nie chce mieć już z nim nic wspólnego. Mężczyzna jest załamany. Kilka tygodni później do drzwi mieszkania Gabrysi puka policja. Okazuje się, że jej były partner walczy o życie po tym, jak został ugodzony nożem. Mężczyzna stanął w obronie napadniętej kobiety.

Zobacz także

Ładuję...