Teleman

Kochane pieniądze: Toksyczna matka (25)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda zostawiła męża, który ją bił i zdradzał, po czym przeprowadziła się do Warszawy, gdzie poznała Marka. Niebawem przyjeżdża do niej siostra. Mówi, że ma wracać na wieś i zająć się chorą matką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie obyczajowe, kryminalne, komiczne czy dramatyczne, w których perypetie bohaterów związane są z pieniędzmi: z ich brakiem lub nadmiarem, nagłym przypływem albo utratą, pogonią za nimi bądź świadomą rezygnacją z bogactwa. Produkcja przybliża stosunek ludzi do pieniędzy. Pokazuje ich wybory, reakcje i decyzje w sytuacjach, w których tle pojawiają się kwestie finansowe.

W tym odcinku

Magda zostawiła męża, który ją bił i zdradzał, po czym przeprowadziła się do Warszawy, gdzie poznała Marka. Niebawem przyjeżdża do niej starsza siostra Iwona. Mówi Magdzie wprost, że ma wracać na wieś i zająć się chorą matką. Magdzie nie podoba się ten pomysł, ale schorowana matka grozi córce, że jeśli nie wróci do domu, wydziedziczy ją. Jednocześnie o powrót Magdy zaczyna walczyć jej mąż. Kobieta staje przed poważnym dylematem.

Zobacz także

Ładuję...