Święty (3)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żbikowski przesłuchuje ojca Oskara w sprawie plantacji marihuany. Magda wątpi w winę mężczyzny. Prosi Białacha o pomoc. Znika zeszyt, w którym sołtys zapisywał prośby mieszkańców Uroczyska.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Żbikowski przesłuchuje ojca Oskara w sprawie plantacji marihuany. Magda wątpi w winę mężczyzny. Prosi Białacha o pomoc w wyjaśnieniu tej zagadki. W barze ginie zeszyt, w którym sołtys zapisał uwagi i prośby mieszkańców Uroczyska. Ksiądz postanawia założyć własny notes dotyczący parafian. Czarna rozpoczyna pracę u Kordasa, który zamierza przyjrzeć się nowemu sołtysowi. Rodzice Michała świętują wizytę Tomka i nowinę o ciąży Niny. Plebanię odwiedzają nocą niespodziewani goście.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...