Święty (2)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żbikowski przesłuchuje ministranta i jego ojca. Magda prosi Białacha o pomoc w ich sprawie. Mikołaj chce sprawdzić, co się kryje w stodole rodziny Oskara. Czarna proponuje zorganizowanie imprezy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Sierżant Żbikowski przesłuchuje ministranta i jego ojca. Magda prosi Białacha o pomoc w ich sprawie. Mikołaj wraz z księdzem postanawiają sprawdzić, co się kryje w stodole rodziny Oskara. Czarna proponuje zorganizowanie imprezy, która pomogłaby nowemu sołtysowi poznać mieszkańców Uroczyska oraz ich problemy. Brat Michała, Tomek, chce porozmawiać z ojcem na osobności. Czarna postanawia zdobyć pieniądze na powrót matki do kraju. Zatrudnia się u Kordasa do sprzątania jego rezydencji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...