Święty (1)

serial komediowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mikołaj Białach, sołtys Uroczyska, otrzymuje od Czarnej powitalny prezent. Poznaje też sierżanta Żbikowskiego oraz posterunkową Magdę. Jolanta, gospodyni na plebanii, prosi policjantów o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Mikołaj Białach, nowy sołtys Uroczyska, otrzymuje od Czarnej powitalny prezent, który wprawia go w zakłopotanie. Poznaje też sierżanta Żbikowskiego oraz posterunkową Magdę. Jolanta, gospodyni na plebanii, prosi policjantów o pomoc. Niepokoi ją dziwne zachowanie księdza. W sprawę angażuje się sołtys. Pracownicy baru Mikołaja również borykają się z problemami. Michał nie jest zachwycony zbliżającymi się odwiedzinami swojego brata. Czarna dowiaduje się, że jej matka została okradziona we Włoszech.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...