Na sygnale: Albo ty, albo ja (314)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Zespół doktora Vicka musi przeprowadzić ewakuację mieszkańców bloku. W budynku wykryto bowiem czad. Podczas akcji Beniamin ponownie zostaje okrzyknięty bohaterem. Nie podoba się to Piotrowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Zespół doktora Vicka musi przeprowadzić ewakuację mieszkańców bloku. W budynku wykryto bowiem czad. Podczas akcji Beniamin ponownie zostaje okrzyknięty bohaterem. Nie podoba się to Piotrowi. W bazie Benio obmyśla plan, jak za jednym zamachem zdobyć sympatię wszystkich kolegów. Zamawia jedzenie z włoskiej restauracji i zaprasza współpracowników na wspólny lunch. Jego zabiegi nie działają jednak na Wiktora, który rozzłoszczony w końcu wychodzi. Na parkingu dogania go Piotr i zapewnia, że lekarz może liczyć na jego wsparcie. Lunch połączony z tańcami przerywa wezwanie do wypadku drogowego. Na miejsce jadą ekipy Vicka i Banacha. Benio podejmuje błędną decyzję, która niemal kończy się śmiercią poszkodowanego w kraksie chłopca. W szpitalu Wiktor traci nad sobą panowanie. Między nim a przełożonym dochodzi do rękoczynów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...